تردميل
تردميل ، خريد تردميل ، فروش تردميل ، قيمت تردميل ، مقالات تردميل
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 38
ديروز : 1
افراد آنلاين : 1
همه : 5166
پيوندهاي روزانه
چت باکس

دانشگاه مريلند آمريكا طي تحقيقات گسترده به اين نتيجه رسيد كه ورزش بر روي تردميل تاثير به سزايي در بهبود وضعيت بيماران پاركينسون دارد. همانطور كه قبلا نيز گفته شد، تردميل از جمله تجهيزات ورزشي است كه كاربر با دويدن بر روي آن، نوعي ورزش هوازي انجام مي دهد. مزاياي استفاده از تردميل كه قبلا توضيح داده شد، موجب شده است تا افراد زيادي در حال حاضر از انواع تردميل؛ تردميل باشگاهي و تردميل خانگي، براي ورزش به صورت روزانه استفاده نمايند.

علاوه بر اين، مزيت هاي زياد تردميل موجب شده است تا پزشكان نيز استفاده از تردميل را براي بهبود برخي از بيماري ها توصيه نمايند. يكي از اين بيماري ها كه تردميل بر بهبود آن تاثير مثبت دارد، بيماري پاركينسون است. اين بيماري همانطور كه مي دانيد يك بيماري عصبي است كه موجب لرزش برخي از اندام هاي فرد بيمار، بروز اختلالاتي در حركت، تكلم و كنترل اعضا مي شود.

تاثير تردميل بر بيماري پاركينسون

تحقيقات انجام شده در اين دانشگاه نشان داده است كه حركات آرام و پيوسته بر روي تردميل موجب بهبود چشمگيري در بيماري پاركينسون شده است. در واقع از آنجايي كه تردميل قابليت تنظيم سرعت و شيب را دارا است، فرد مبتلا به پاركينسون مي تواند با سرعت كم بر روي تردميل راه برود. اين ورزش نسبت به دويدن پرسرعت و همچنين حركات و تمرينات مقاومتي بسيار تاثيرگذار تر و مناسب تر است.

براي انجام اين آزمايش، دانشگاه مريلند از 67 بيمار پاركينسون كمك گرفت و آن ها را به سه گروه تقسيم كرد كه هر سه گروه به مدت سه ماه، هفته اي سه بار به ورزش پرداختند. يك گروه، از حركات مقاومتي (پرس پا، كريلينگ و غيره) در بدنسازي استفاده كردند، گروه ديگر به مدت 30 دقيقه با سرعت و شدت بر روي تردميل دويدند و گروه سوم نيز به انجام حركات آهسته بر روي تردميل به مدت 50 دقيقه در روز پرداختند.

نتايج به دست آمده از اين تحقيقات اين بود كه تمرينات و راه رفتن با سرعت و شدت كم بر روي تردميل به همراه تركيبي از حركات مقاومتي بدنسازي، تاثير مثبتي بر بهبود بيماري پاركينسون دارد. سهولت راه رفتن با شدت كم بر روي تردميل موجب شده است تا افراد مبتلا به پاركينسون بتوانند به راحتي آن را انجام دهند. دانشمندان بر اين اميد هستند كه بتوانند در آينده اي نزديك از تردميل براي درمان بيماري بدون دارو استفاده كنند.

امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۵۲:۳۳ ] [ هايپر جيم ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

هايپر جيم ارائه دهنده انواع لوازم ورشي از جمله تردميل ( تردميل خانگي و تردميل باشگاهي ) و دوچرخه ثابت مي باشد.جهت مشاوره و يا خريد تردميل و دوچرخه ثابت مي توانيد با شماره 09122108002 و يا خط چهار رقمي 6123 (شهرستان 021 ) تماس حاصل فرماييد.
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب
 تردمیل خانگی | فروش تردمیل خانگی | خرید تردمیل خانگی| انواع تردمیل خانگی | فروش اقساطی تردمیل خانگی